lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Spalio 17-19, 2019
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Konferencijos

TARPTAUTINĖ MADOS KONFERENCIJA

2019 m. spalio 18 d., penktadienis, 13.30 - 17.00 val.


conference


Svajoji apie mados verslą, o gal jau kuris laikas dirbi mados industrijoje ir nori padidinti pardavimus, tik nežinai kaip tai padaryti? Tarptautinėje mados konferencijoje „10X in Fashion Business Sales“ mados industrijos profesionalai dalinsis savo patirtimi.


Tarptautinėje mados konferencijoje „10X in Fashion Business Sales“ mados industrijos ekspertai aptars mados verslo pardavimų tendencijas, naujų prekių ženklų verslo modelius, pasidalins asmenine patirtimi, kaip megzti ir palaikyti ilgalaikius ryšius su klientais.

Nacionalinės Oslo akademijos meno docentas, mados ir kostiumų dizaineris Peter Løchstøer pristatys šiandieninius mados iššūkius Norvegijos rinkoje, „FOURSOURCE Group GmbH“ pardavimų vadovas Philipp Grüntker pateiks skaitmeninės mados tiekimo grandinės pavyzdžius XXI amžiaus mados gamyboje.

Lietuvių dizaineris Robertas Kalinkinas kalbės apie tai kaip susikurti vardą, kuris pritrauktų sėkmę, o "Erikos Vitulskienės mados namų" įkūrėja Erika Vitulskienė pasidalins patirtimi, kaip užmegzti ir išlaikyti draugiškus ryšius su klientais.

Konferenciją moderuos verslininkas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis.

Mados konferencijoje „10X in Fashion Business Sales“ ne tik išgirsite naujausias mados verslo tendencijas, bet ir gausite mados industrijos ekspertų patarimus bei įžvalgas savo verslo sėkmei.

TARPTAUTINĖ MADOS KONFERENCIJA aktuali visiems, kurie dirba mados industrijoje, kuria arba diktuoja mados tendencijas, domisi mada, seka tendencijas ir siekia padidinti pardavimus.


Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/2lYov5m


Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

13.30-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarptautinė mados konferencija: „10 X IN FASHION BUSINESS SALES“ („Mados verslo pardavimai X 10“).

Konferencijos moderatorius: Žilvinas Grigaitis.        

 

13.00-13.30      Registracija

13.30-13.45      Sveikinimo žodis

13.45-15.40      Pranešimų sesija

 

  • Fashion Challenges: The Norwegian fashion sector – a new paradigm? Peter Løchstøer, Oslo National Academy of the Arts (Norvegija). Pranešimas anglų kalba.
  • Sourcing in the 21st century: The need for a digital fashion supply chain.Philipp Grüntker, FOURSOURCE Group GmbH (Vokietija). Pranešimas anglų kalba
  • Vardas pritraukiantis sėkmę.                                                                                             

Robertas Kalinkinas, Dizaineris, Mados industrijos ekspertas (Lietuva)

  • Kaip užmegzti ir palaikyti ilgalaikius ryšius  su klientais ?

Erika Vitulskienė, Erikos Vitulskienės mados namų įkūrėja ir vadovė (Lietuva)

 

15.40-15.50      Pertrauka

 

15.50-16.50      Patyriminė sesija

 

  • E-prekyba 2020: ką reikia žinoti? Praktinis seminaras (rekomenduojama turėti asmeninį kompiuterį).

Victoria Dias, Mados ženklų kūrimo inovatorė, koncepcinių mados produktų ir ženklų įvaizdžio vystytoja, mados makrotendencijų analitikė, tyrėja (Lietuva).

 

16.50-17.00    Konferencijos apibendrinimas/uždarymas

 

Renginys mokamas. Informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , +37067691484

Organizatoriai: VšĮ Socialinių mokslų kolegija, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija. Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/2lYov5m

 

Konferencijų salė Nr.5.3

 

Ladbrokes Review L.BetRoll