lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Lapkričio 5-7, 2020
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Lankytojams

29-oji tarptautinė specializuota tekstilės, drabužių, odos gaminių ir inovacijų paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius”- viena didžiausių tokio pobūdžio parodų Rytų Europos regione. 2019 metais vykusioje parodoje dalyvavo 405 dalyviai iš 28 pasaulio šalių . Daugiausiai užsienio dalyvių atvyks iš Indijos, Kinijos ,Pakistano , Turkijos, Ukrainos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Baltarusijos, Vokietijos.

Planuojama, kad parodos metu vyks tarptautinė B2B kontaktų mugė, verslo forumai, konferencijos ir seminarai aprangos ir tekstilės įmonių specialistams.

Jau trečią kartą startuos Baltic Fashion OUTLET – erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą. Dairydamiesi į pasaulyje žinomus prekių ženklus, pamirštame, kad ir savo šalyje turime puikių gamintojų, kurių produkcija pasižymi ne tik įdomiu dizainu, kokybe, bet ir geromis kainomis, tad šios mugės tikslas – populiarinti Baltijos šalių gamybinių įmonių prekinius ženklus.


Detali parodos programa bus pateikta iki 2020 m. spalio mėn. 15 d.



Registracija


Įmonės/lankytojo vardas*
Kontaktinio asmens vardas*
El. pašto adresas*
Neteisingai įvestas el. paštas, arba jau esate registruotas sistemoje.
Telefono nr.*
Slaptažodis*

Sugalvokite slaptažodį savo paskyrai.

Šalis*
Užklausa
*
Saugos kodas*
Saugos kodas

Ladbrokes Review L.BetRoll