lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Rugsėjo 16-18, 2021
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Lankytojams

PARODOS DARBO LAIKAS Rugsėjo mėn. 16-17 d.: 10.00-18.00 val., o 18 d.: 10.00-16.00 val.

Įėjimas į parodą yra NEMOKAMAS. Privaloma REGISTRACIJA

Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamo testo rezultato gauto ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Asmenims iki 16 metų reikalavimas dėl Galimybių paso netaikomas.
Informuojame, kad antigenų testą bus galima atlikti prie pagrindinio įėjimo į Litexpo teritoriją. Paslaugos kaina žmogui – 26 eur.


Dėl COVID-19 pandemijos kiek vėliau nei įprastai paroda šiemet vyks 1-oje ir 2-oje „Litexpo“ salėse, bus šiek tiek mažesnė ir orientuota į vietinį ir kaimyninių šalių tekstilės ir aprangos verslo sektorių.  Jau 29-tąjį kartą organizuojamoje parodoje planuoja dalyvauti daugiau kaip 100 dalyvių. Didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui, vyks konferencijos, verslo forumai ir seminarai sektoriaus specialistams. Jau antrą kartą bus vykdomi inovacijų lyderių apdovanojimai, veiks ekspozicijos „Lietuvos pramonė prieš COVID-19“, „Lietuviška tvari mada ir inovatyvi tekstilė“ ir 7-tąjį kartą organizuojamas Lietuvos moksleivių profesinio orientavimo į aprangos ir tekstilės sektorių renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue“. Taip pat lankytojus kviesime susipažinti ir įsigyti tautinio paveldo gaminių, išsirinkti ir personalizuoti daugkartinę veido kaukė. Jau trečią kartą startuos Baltic Fashion OUTLET – erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą. Parodoje numatyta eilė seminarų ir kitų renginių verslo sektoriaus specialistams, bus organizuojama tarptautinė B2B verslo kontaktų mugė.

Tuo pačiu metu kitose „Litexpo” salėse vyks tarptautinio grožio industrijos paroda „Pelenė”.Ladbrokes Review L.BetRoll