lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Rugsėjo 16-18, 2021
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Naujienos

BARKER TEXTILES

BARKER LOGOTurėdami didelę patirtį tekstilės versle, mes teikiame lanksčias ir aukštos kokybės gamybos paslaugas techninėje tekstilėje, dizaino išdirbime ir padedame įgyvendinti kiekvieno kliento specifinius poreikius. Nuo mažų dizaino studijų iki didelių prekybos tinklų – mes siūlome gamybos ir dizaino paslaugas pagal užsakymus Jūsų privačiam prekės ženklui. Įmonė pastoviai tobulėja ir įgyvendina naujus inovatyvius sprendimus, kurie pagerina teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Dizaino ir produktų išdirbimas
 • Privatūs prekės ženklai
 • Subkontraktinė gamyba
 • Audinių gamybos paslaugos
 • Pakavimo paslaugos
 • Logistikos paslaugos

 Mūsų produkcija:

 • Merino vilnos pledai
 • Vilnos pledai
 • Medvilnės pledai
 • Pasėdukai ir pagalvių užvalkalai
 • Vaikiški pledai  
 • Skraistės ir šalikai
 • Specialios paskirties pledai
 • Verslo dovanos

Įmonės stendo numeris parodoje 1.32 https://barkertextiles.lt/lt/
BARKER 1BARKER 2BARKER 3BARKER 4

JUAN BOLUDA - KOMPANIJA IŠ PORTUGALIJOS

Juan Boluda logoJuan Boluda S.A. buvo įkurta prieš 60 metų. Kompanija specializuojasi nėrinių, siuvinėtų ir įspaustų įvairiausių rūšių audinių prekyboje.

Stendo numeris parodoje 1.44 | JUAN BOLUDA S.A.

JUAN BOLUDA 1JUAN BOLUDA 2JUAN BOLUDA 3
JUAN BOLUDA 4JUAN BOLUDA 5JUAN BOLUDA 6

PONGEES - aukščiausios kokybės šilkas

pongees logoDidžiosios Britanijos kompanija Pongees specializuojasi aukščiausios kokybės šilko audinių gamyboje, sukurdama nepakartojamą spalvų ir atspalvių pasirinkimą, palengvinantį ilgai trunkančias reikiamų spalvų paieškas. Pongees prekiauja daugiau nei 1000 audinių, pagamintų novatoriškose gamyklose Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje ir Azijoje. Minimalus užsakymas – 1 metras; greitas pristatymas naudojant UPS Courier Parcel Service arba jūsų pasirinktą kurjerį.

Pongees dirba su tarptautiniais klientais – mados, vestuvinių drabužių, apatinio trikotažo, interjero ir kostiumų dizaineriais – nuo garsių ir gilias tradicijas turinčių mados namų iki pradedančių įmonių ar studentų.

Stendo parodoje numeris 1.58 | daugiau informacijos https://www.pongees.com/

pongees 1

NEAUSTIMA - neaustinių medžiagų gamyba

Neaustima LogoEsame vieni didžiausių ir patikimiausių neaustinių medžiagų gamintojų Baltijos šalyse. Specializuojamės neaustinių putliųjų medžiagų, kamšytinių medžiagų bei poliesterio pluošto burbuliukų gamyboje. Produkciją eksportuojame į Europos, Azijos šalis bei Šiaurės Ameriką. Superkame tekstilines atraižas ir siūlgalius, gamybos metu susidarančius siuvimo, mezgimo bei verpimo įmonėse. Iš tektilės atraižų gaminame regeneruotą pluoštą, kurį naudojame gamindami produkciją. Teikiame tekstilinių atraižų perdirbimo paslaugas; kliento pageidavimu atraižas sukapojame į smulkius gabalėlius arba perdirbame į regeneruotą pluoštą. Įmonėje įdiegta Kokybės vadybos sistema ISO 9001:2015. Putliosios medžiagos sertifikuotos pagal ”Oeko-Tex Standard 100”.
Įmonės stendo numeris parodoje 1.13 | https://neaustima.lt/ 
Neaustima 1Neaustima 2Neaustima 3

MEDAS – megztų audinių gamintojas iš Lenkijos

Medas logoMEDAS – nuolat tobulėjanti ir esminius veiklos principus deklaruojanti įmonė – sutelkiame dėmesį į klientų poreikius, aukštą aptarnavimo kultūrą atitinkamai derindami valdymo stilių. Bendraudami su klientu, mes teikiame pirmenybę individualiam požiūriui, todėl savo darbe prioritetu laikome klientui sukuriamą naudą ir pasitikėjimą. Nuolat dirbame nuo 1997 metų. Veikiame 4 skirtingose šalyse - Rusijoje, Baltarusijoje, Turkijoje ir Lenkijoje. Siūlome platų megztų audinių asortimentą, daugiausia dėmesio skiriame aukštos kokybės šiuolaikiško stiliaus gaminiams už priimtiną kainą. Mes puikiai suprantame, kad brangiausias dalykas yra laikas. Dabar, kai pasaulis sparčiai keičiasi, MEDAS sėkmingai neatsilieka nuo šių pokyčių investuodamas į naujoves ir technologijas. Pagrindinis mūsų veiklos tikslas prisidėti prie klientų pelno didinimo ir atitinkamai jų darbo apimčių didėjimo, nes būtent mūsų klientai mums yra patys vertingiausi. Platus mūsų gaminių asortimentas, iš kurių kiekvienas yra daugiau nei 80 spalvų, taip pat patyrę darbuotojai ir greitas logistikos tinklas bei individualus požiūris į klientą yra mūsų strateginiai tikslai sėkmingam veiklos  tęsimui.

Mezgimo pramonėje MEDAS išsiskiria aukštu profesionalumu nuo produkto sukūrimo iki pristatymo klientui. Megztų audinių gamintojas ir tiekėjas. Pardavimas ir platinimas visoje Europoje. Iš Varšuvos iškart galima įsigyti megztų audinių. Jų stendas mugėje yra 1.30

https://www.instagram.com/medastextilepl/ | Oferta - Medas Textile

Aukštos kokybės apatinio trikotažo gamintoja „VENA“ iš Bialystoko

Vena logoVENA specializuojasi gaminant aukštos kokybės, madingus ir gražius apatinius drabužius moterims. Platus siūlomų dydžių asortimentas: liemenėlės nuo 65 E iki 105 D, kelnaitės nuo S iki XXXL. Taip pat įmonė gamina chalatus, naktinius, diržus, petnešas. VENA apatinis trikotažas išsiskiria elegancija, modelių, konstrukcijų ir spalvų įvairove. Savo modeliuose naudoja aukštos kokybės ispanų, italų, prancūzų, austrų ir lenkų gamintojų medžiagas, raištelius ir siuvinėjimus.
Įmonės stendo numeris parodoje – 1.37.
https://vena-bielizna.pl/ | https://www.facebook.com/venabielizna/
Vena foto 1Vena foto 2Vena foto 3

Kviečiame dalyvauti „Baltic Fashion & Textile Vilnius 2021”!

Dėl COVID-19 pandemijos kiek vėliau nei įprastai vyksianti jau 29-oji tarptautinė aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius” šiemet bus šiek tiek mažesnė ir orientuota į vietinį ir kaimyninių šalių tekstilės ir aprangos verslo sektorių. Tikimasi sulaukti daugiau kaip 100 dalyvių. Didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui, vyks konferencijos, verslo forumai ir seminarai sektoriaus specialistams.
Paroda vyks 2021 m. rugsėjo 16 - 18 dienomis Vilniaus parodų centro Litexpo" 1-2 salėse.
Daugiau informacijos dalyviams : DALYVAVIMO SĄLYGOS

2020 m. paroda nukeliama dėl COVID-19 pandemijos ribojimų

Informuojame, kad atsižvelgiant į LR Vyriausybės priimtus sprendimus dėl renginių ribojimo, š. m. lapkričio mėn. 5-6 d. planuota „Baltic Fashion & Textile Vilnius" paroda neįvyks ir yra atidedama.

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą ir tikimės susitikti su Jumis parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius" sekančiais metais.


Laikmetį atspindintys renginiai ir ekspozicijos parodoje

Jau antrą kartą bus vykdomi inovacijų lyderių apdovanojimai, veiks ekspozicijos „Lietuvos pramonė prieš COVID-19“, „Lietuviška tvari mada ir inovatyvi tekstilė“ ir 7-tąjį kartą organizuojamas Lietuvos moksleivių profesinio orientavimo į aprangos ir tekstilės sektorių renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue“. Taip pat lankytojus kviesime susipažinti ir įsigyti tautinio paveldo gaminių, išsirinkti ir personalizuoti daugkartinę veido kaukė. Jau trečią kartą startuos Baltic Fashion OUTLET – erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą.

Tuo pačiu metu 5-je „Litexpo” salėje vyks restoranų, maitinimo, viešbučių svetingumo paslaugų ir produktų paroda „Taste Vilnius HORECA”.

Inovacijos - aprangos ir tekstilės eksporto augimo variklis

Sėkmingiausios 2019-ųjų aprangos ir tekstilės inovacijos buvo įvertintos ir nugalėtojai apdovanoti Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje didžiausioje Baltijos šalyse specializuotos aprangos ir tekstilės verslo parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius" š. m. spalio 17 d.

Geriausia 2019 metų funkcinės aprangos inovacijos apdovanojimas skirtas UAB ,,Lygio”, kuri pristatė šildančias pirštines bei UAB ,,Garlita”, kuri parodoje pristatė masažinį, akupunktūros savybes prilygstantį megztinį prisotintą vitaminu E.


Geriausia 2019-ųjų techninės tekstilės inovacijos apdovanojimai skirti UAB ,,Audėjas” už tarptautinius apdovanojimus pelniusį baldų audinį „Floris“, pagamintą iš itališko, 100 proc. „Re.Verso“ regeneruotos vilnos mišinio bei UAB ,,Textilis” už pristatytą antibakterinę tekstilinę medžiagą, kurios paskirtis - naikinti mikroorganizmus, bakterijas, pelėsius arba slopinti jų augimą.


Geriausia 2019 metų tvarios mados inovacijos įvertinimai įteikti AB ,,Utenos trikotažas”, kuris pristatė net keturias naujas medžiagas (su kavos tirščių pluoštu; jūros dumbliais; mėtų pluoštu; sojos pluoštu ir mėtų pluoštu su elastanu) bei UAB ,,Barker Textile” už ekologišką, megzto gaminio išvaizdos pledą su sidabro apsauga.

Geriausia 2019-ųjų švarios gamybos inovacija įteikta UAB ,,Omniteksas”, už dvisluoksnę trikotažinę medžiagą išmegztą iš organinės vilnos ir perdirbto ,,Seaqual” poliesterio, kuris pagamintas iš vandenyne surinktų plastikinių butelių bei UAB ,,Neaustima” už kanapių pluošto medžiagas iš perdirbtų tekstilės atliekų.

Geriausia 2019 metų naujai įdiegtos technologijos inovacija skirta UAB ,,A grupė”, kuri pristatė keturis inovatyvius audinius (su regeneruota medvilne; regeneruota vilna; šiauštą, gofruotą ir plisė audinį).


Perspektyviausia 2019 metų švarios gamybos inovacija įteikta AB ,,Linas” už specialią kolekciją, pagamintą naudojant liną ir perdirbtus verpalus.

Perspektyviausia 2019 metų pramoninei gamybai pritaikyta inovacija įteikta UAB ,,Pando MOTO”, kuri pristatė motociklininkų aprangą, naudojant inovatyvius audinius (,,ultra” aukšto molekulinio slėgio polietileną).

Perspektyviausia 2019 metų tvarios mados inovacija skirta ,,Trash and Culture” (idėjos autorius - Dmitrij Makovejev), kuri pristato ,,lėtos” mados koncepciją.


Inovacijų aprašymai: ČIA.

Apie tai rašo:
http://mita.lrv.lt/lt/naujienos/apdovanoti-tekstiles-inovaciju-lyderiai


GarlitaAudėjasUtenos trikotažasA grupėNeaustimaLTM Garments / Pando MotoLygioBarker Textiles

Indija - pagrindinis svečias 2019 metų parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius

Augantis Lietuvos ir Indijos bendradarbiavimas tekstilės ir aprangos srityje – paskatas garsioms šios šalies kompanijoms prisistatyti parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius”

 

Spalio 17 d.  11.45 val. J.E. Tsewang Namgyal, Indijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikai, atidarys Indijos paviljoną parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius“.

Spalio 18 d.  11.00 -13.00 val. parodos „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ metu rengiamas Lietuvos – Indijos verslo forumas (registracija ČIA) kur bus plačiau aptartos abiejų šalių verslininkų bendradarbiavimo galimybės aprangos ir tekstilės srityje.

Indijos paviljone dalyvaus apie 40 šios šalies kompanijų, pristatysiančių įvairius tekstilės ir aprangos gaminius – nuo medvilnės, vilnos pluošto iki avalynės, papuošalų, drabužių ir kilimų. Parodoje dalyvaus visa eilė ne tik Indijoje, bet ir pasaulyje žinomų ir ilgas tradicijas turinčių kompanijų. Pavyzdžiui, kompanija  „Raymond Group“. Tai - Indijos vilnonių audinių gamintoja, įsteigta 1925 m. ir  galinti pagaminti 31 milijoną metrų audinių per metus. Ne mažiau žinomos ir kitos kompanijos: Durofibretex – stambiausias šalyje įvairių rūšių kilimėlių gamintojas, o Anubhav Terry Craft India Ltd.,  -  vienas didžiausių Indijoje namų ir vonios tekstilės tiekėjų. Kompanija D.A.Groups parodoje pristatys papuošalus, o įmonė  Royal Touch Fashions PVT Limited  jau daugiau kaip 30 metų į eksportuoja vilnonius, šilkinius ir lininius rankų darbų siuvinėtus šalius. Daugybė Indijos dalyvių, tokių kaip Alliance International, A.K.S. Fashions, Myos Fashion, Nivedita Swarup, Krown Traders and Exporters PVT. LTD., Batik India, United Impex, Devgan Exporters PVT. Ltd. ir kt., ieškos bendradarbiavimo su Lietuvos verslininkais galimybių.

Indijos verslininkų dalyvavimą parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ organizuoja vienos didžiausių verslo organizacijų šioje šalyje - Indijos pramonės ir prekybos rūmų federacija FICCI ir Indijos vilnos ir vilnos gaminių gamintojų taryba WWEPC prie Indijos tekstilės ministerijos. Toks gausus Indijos kompanijų ir verslo organizacijų desantas Vilniuje parodo rimtus šios šalies įmonių norus bendradarbiauti su Lietuva, bei per mūsų valstybę užmegzti ryšius su kaimyninių regiono šalių verslininkais.

Lietuvos aprangos tekstilės gamintojams bendradarbiavimas su Indija irgi labai svarbus -  Indija išlieka vienas didžiausių pasaulyje tekstilės žaliavų, o ypač medvilninių verpalų ir medvilninių audinių tiekėjų. Indija  - antras didžiausias po Kinijos tekstilės ir tekstilės gaminių gamintojas pasaulyje. Lietuvos –Indijos prekybos apimtys tekstilės gaminiais kasmet auga ne vienetais, o kartais.

Indijos dalyvius rasite čia:
Indijos dalyvių sąrašas (FICCI)
Indijos dalyvių sąrašas (WWEPC)

indija

Skaitmenizavimo galimybės mados ir tekstilės įmonėse

porini

UAB „Columbus Lietuva“ su partneriu Porini kviečia į penkias sesijas temomis: verslo analitika, pagrindinių duomenų (angl. Master data) valdymas, subkontraktų valdymas, skaitmeninės transformacijos galimybės drabužių įmonėse ir skaitmeninės transformacijos galimybės tekstilės įmonėse.

Susitinkame spalio 18 d. LITEXPO 5.5 salėje.


Sesijos vyks anglų kalba.


__________________________________________________________________

18TH OF OCTOBER, 10:00-16:15, ROOM 5.5, LITEXPO, VILNIUS


Columbus Lithuania with partner Porini invites you to join in five sessions during Baltic Fashion & Textile Fair Vilnius 2019


Session topics:

 • Analytics solutions for your fashion & textile business decisions.
 • Digital transformation in Apparel companies. Start with ERP!
 • Digital transformation in Textile companies. Start with ERP!
 • Would it be easier to manage Master data with D365 FO & Porini solution?
 • Subcontractor and/or Subcontract.

Learn more about each session:

10:00 - 10:45 Analytics solutions for your fashion & textile business decisions.
During this session we will introduce you to the business intelligence platform - Microsoft solution Power BI. Analytics solution Power BI consists of main reports (finance, sales, purchases, resources and production) and specific reports for the Fashion & Textile industry. The power of Machine Learning and Artificial Intelligence is used for collection prediction or predictive maintenance.

11:15 - 12:00 Digital transformation in Apparel companies. Start with ERP!

During this session we will present you how D365 for Finance & Operations, specifically developed for apparel companies (powered by Porini) is very important during the Digital Transformation of your company. From basic functionalities to sales, planning, costing and finishing with Product recommendation, Collection Prediction, Line Planning and workflow or Sales Forecasting.

13:00 - 13:45 Digital transformation in Textile companies. Start with ERP!

During this session we will present how D365 for Finance & Operations, specifically developed for textile companies (powered by Porini) is very important during the Digital Transformation of your company. From basic functionalities to sales, planning, costing and finishing with production monitoring and predictive maintenance without forgetting sales forecasting.

14:15 - 15:00 Would it be easier to manage Master data with D365 FO & Porini solution?

During this session you will find out how D365 for Finance & Operations + Porini solution could help you to manage master data from raw material to finished products always respecting the specificity of each type of product (yarns, fabrics, garments or others). Highlights on Porini JUST PLM functionalities and the easy integration with other PLM's. Data Analytics with Power PLM and the use of Artificial Intelligence and Machine learning on product development.

15:30 - 16:15 Subcontractor and/or Subcontract

During this session you will find out more about how to manage the process when you are subcontracted or you have to work with subcontractors. We will present you functionalities of D365 for Finance & Operations not only as product technical specification based on subcontract but also as management of "Blanket Orders" (ex. generic order of one product without color identification) going through the material control and capacity analysis.


PLEASE FILL THE REGISTRATION FORM:
 PRESS HERE

Pasauliniai kailių ir odos žaliavų prekiniai ženklai mados įmonėms – parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius

teampielŽinomi pasaulyje kailių ir odos drabužiams bei odos avalynei ir galanterijos gaminiams tiekėjai kviečia aplankyti juos parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius.

R&L INTERNATIONAL TRADING
 -  visame pasaulyje žinomi vokiečių kailių gamintojai. Prabangūs R/L Rosenberg & Lenhart  kailiai jau daugiau kaip 70 metų užima lyderiaujančias pozicijas tarptautinėje mados arenoje. Ambiente Clasicco – turbūt žinomiausias Vokietijoje kailinių pagalvėlių ir paklodžių prekinis ženklas.

Detalesnė informacija:

R&L International Trading GmbH

Hans-Mess-Str. 3

61440 Oberursel-Oberstedten / Germany

Contact: Uwe Fritzsche, Andreas Lenhart

Telefone:      +49 (0) 6172 59759-10

Mobile:       +49 (0) 171 5405613

Email:        Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Internet:     www.rl-internationaltrading.com

 

TEAMpiel -  aukščiausios kokybės odos žaliavos drabužiams, avalynei ir galanterijai tiekėjas iš Italijos. Ši Florencijos regione veikianti įmonė jau tapusi klasika savo srityje ir tiltu tarp aukščiausios klasės odos žaliavos tiekėjų ir žymiausių pasaulio mados prekinių ženklų.

 

Detalesnė informacija:

Fabio Baldereschi

TEAMPiel International

Via F. Turati, 43-45  56022  C/Franco Di Sotto  (Pisa),  ITALY. 

Tel. +39 0571 471122

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.teampiel.it 


MIITET UAB

Adresas: Liepų g. 15, Mosėdis, Skuodo r. LT-98268 Mosėdis, Lietuva
Tel.: +37061240433 , Faks: +37044076610
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dirbtinio kailio gamyba avalynei, darbo, laisvalaikio rūbams. Naudojama pamušalams, apykaklėms, kepurėms, pirštinėms, džemperiams be pamušalo siūti. Nedegus, liepsnai atsparus kailis. Dirbtinis kailis dažymo voleliams, dažymo pirštinėms. Dirbtinis kailis augintiniams ir žirgų sportui - pledai žirgų apsaugai, pobalniams.

Production of man-made fur for shoes, garment industry, paint-rollers. It is used for collars, hats, gloves, jumpers. Flame retardant artificial fur. Artificial fur for domestic pets, for covers and saddles for horses.


Egyptian Fur TAWAKOL


Sintetinės odos ir dirbtinio kailio gamintojai

Adresas: El Obour City, 1st Industrial Zone, Plot 13002, block 2, Street No. 200 Cairo, Egypt
Tel.: +20244812262 , Faks:
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Baltic Fashion & Textile Vilnius  -  didžiausia aprangos ir tekstilės verslo paroda Rytų Europos regione, kuri šiemet vyks spalio 17-19 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

 Parodos tematika:

·       Mada ir stilius

·       Tekstilė, žaliavos ir interjeras

·       Oda, avalynė ir amatai

·       Įrengimai, technologijos ir logistika

 

Platesnė informacija apie parodą pateikta internetiniame puslapyje www.baltictextile.eu.

Avalynę pristatančios kompanijos kviečia apsilankyti parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius!

sabalinKviečiame aplankyti avalynės kompanijas iš Lietuvos, Lenkijos ir Turkijos, kurios dalyvaus šiemet spalio mėn. 17-19 d. Vilniuje , Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyksiančioje parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius :

1.     Fabrika Grand Fashion Türkiye

GRAND Fashion shoes.

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel:+905315708345 (Whatsaap-Viber)

Tel:+902125498878

Adresas: Aymakoop San.Sit.C-6 blok no-133 no-56.şovrum, Türkiye/İstanbul.

 

Ši Turkijos kompanija nuo 2012 m. specializuojasi moteriškos odinės avalynės gamyboje. Naudojama tik aukštos kokybės natūrali oda. Asortimentas -  apie 3000 modelių kiekvieną sezoną.

 

2.     FHU PAWPOL PAWEŁ FILIPOWICZ         

Galaktyczna 32A, 80-299 Gdańsk, Poland

+48500095417

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Lenkijos avalynės distributorius, atstovaujantis prekinius ženklus FILIPPO, MCKEY bei VINCEZA. Tai moteriška ir vyriška avalynė, odinė galanterija. Kompanija įkurta 1990 metais ir beveik 30 metų specializuojasi didmeninės prekybos avalyne srityje.

 

Detalesnis aprašymas anglų kalba:

 

Company PAWPOL has been operating in the footwear industry since 1990. It has almost 30 years of experience in this field. The company's strength is knowledge of global trends and customers preferences. Thanks to that our collections meet their needs. Our shoes are characterized by comfort, functionality, interesting styles and high quality.

We are polish importer and distributor of FILIPPO, MCKEY and VINCEZA brands. We offer a wide range of women's and men's footwear.

FILIPPO - is our well-known brand, appreciated by customers. "Comfort line" is the one which includes comfortable leather footwear that provides modern designs with high comfort of wearing.

MCKEY - is a brand of men's and textile footwear.

Our offer includes women's and men's footwear, also handbags. A wide range of models and very affordable prices go hand in hand with high quality. Our shoes are produced from the best materials. We take care of every detail to make our customers satisfied with the cooperation."   
     

3.     Romano Mazzante

LUBOMIRSKI-PL PIOTR LUBOMIRSKI

Ewa Lubomirska, Sales Manager

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. +48600099333

 

Ši Lenkijos kompanija – ilgametis kokybiškos vyriškos ir moteriškos avalynės gamintojas. Prekinis ženklas Romano Mazzante yra plačiai žinomas Lenkijoje ir už jos ribų.

Our company produces men and women footwear, we sell under the name Romano Mazzante. We specialize in comfortable women shoes and elegant men shoes. Our main asset is production in complex assembling methods.             


4. UAB Sabalin

Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

sabalin.lt

https://www.facebook.com/sabalin.lt

 

UAB "Sabalin" įkurta 1998 metais. Įmonės veiklos sritis - avalynės gamyba, modeliavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Bendrovėje gaminama plataus asortimento odinė avalynė, kurios didžioji dalis, t.y. apie 90%, eksportuojama . Batų dizainą kuria UAB "Sabalin" modeliuotojai. Kasmet vidutiniškai sukuriama 200 ir į gamybą įdiegiama 90 - 100 naujų modelių.  Per metus laiko bendrovėje pagaminama iki 100 000 porų batų. Įmonės klientai - "Salamander", "Esprit", "Russell & Bromley" ir kt.

 

Baltic Fashion & Textile Vilnius  -  didžiausia aprangos ir tekstilės verslo paroda Rytų Europos regione, kuri šiemet vyks spalio 17-19 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

 Parodos tematika:

·       Mada ir stilius

·       Tekstilė, žaliavos ir interjeras

·       Oda, avalynė ir amatai

·       Įrengimai, technologijos ir logistika

 

Platesnė informacija apie parodą pateikta internetiniame puslapyje www.baltictextile.eu

Bus apdovanoti aprangos ir tekstilės įmonių inovatoriai

inovatyvusMokslo asociacija Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija kartu su Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) š.m. spalio 17-18 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pirmą kartą organizuoja tarptautinį aprangos ir tekstilės inovacijas pristatantį renginį ,,TechTEXTIL Summit“, kuriame apdovanojimais įvertins aprangos ir tekstilės įmonių inovatorius.

,,Aprangos ir tekstilės pramonės augimo tendencijas iš esmės skatina inovacijos: netradicinės medžiagos, naujų technologijų panaudojimas, nauji gaminiai, optimizuoti bei robotizuoti procesai. Siekiame pristatyti visuomenei kuriamas naujoves aprangos ir tekstilės srityje bei supažindinti su rinkoje augančių startuolių produktais“, – sakė LATIA direktorė Indra Grigonienė.

Jos teigimu, šiuo renginiu bei apdovanojimu siekiama taip pat atkreipti dėmesį į aprangos ir tekstilės pramonės šakos perspektyvą ir skatinti aktyviau įsitraukti kuriant inovatyvius ir pasaulyje konkurencingus produktus ar paslaugas.

„Inovacijos sparčiai skverbiasi į tradicines verslo šakas, tarp jų ir tekstilės pramonę. Išmanūs drabužiai naudojami ne tik karui, bet ir plačiai taikomi kasdienybei: saugo mus nuo aplinkos poveikio ar net diktuoja madas. Lietuva turi didelį potencialą ir galimybes ateityje vystyti šį sektorių“, – sako Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius Kęstutis Šetkus.

,,TechTEXTIL Summit“ renginiai vyks šių metų spalio 17-18 d.: pirmoji renginio diena bus skirta analizuoti Lietuvos ir pasaulio aprangos ir tekstilės inovacijų sėkmingas praktikas, didelis dėmesys bus skiriamas darnios plėtros ir aplinkos taršos mažinimo aspektams, atskira sesija bus skirta šios srities vadovų gerajai praktikai dalintis. Antroji renginio diena kvies dalyvauti simuliaciniuose turuose bei praktinėse dirbtuvėse, praktiškai pamatyti ir paliesti inovatyvius gaminius.

Renginį ,,TechTEXTIL Summit“ remia Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija. ,,TechTEXTIL Summit“ vyks didžiausios Baltijos šalyse specializuotos aprangos ir tekstilės verslo parodos „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ metu, kurioje šiemet savo produkciją ir paslaugas pristatys beveik 400 įmonių iš 21 pasaulio šalių. Pernai parodą aplankė beveik 10 tūkst. lankytojų iš 28 pasaulio šalių. Šiemet tikimasi, jog šis srautas išaugs ne mažiau nei 20 proc.

LATIA įsteigta 1991 m., siekiant jos nariams sudaryti kuo palankesnes sąlygas savarankiškai vystyti ir plėtoti savo veiklą. Šiuo metu asociacija vienija daugiau kaip 120 narių – tekstilės, namų tekstilės įmones, trikotažo, aprangos siuvimo, apdailos, odos ir kailių, avalynės įmones, prekybines įmones, prekiaujančias audiniais, drabužiais, aksesuarais, odos gaminiais, siuvimo ir tekstilės įrengimais, paslaugų įmones bei mokymo įstaigas.

Registracija

BOHOMOSS

„BOHOMOSS“ yra Lenkijos mados prekės ženklas, vertinantis išskirtinę eleganciją. „BOHOMOSS“ prekės ženklo klientė yra ambicinga, drąsi, ryžtinga, bet kartu ir subtili moteris. Pristatoma kolekcija skirta moterims, kurios galvoja, kad mada kuria tikras vertybes. Moterims, kurios mieliau renkasi tikrąją meilę. Toms, kurios gyvena visus metus, neskirstydamos jo į sezonus. O svarbiausia - moterims, kurios žino, kad gyvenimo džiaugsmas, dainavimas ir juokas visada bus madoje.

Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei (TEXMODA)

texmoda

TEXMODA kuria masinius atviros prieigos internetinius kursus (MOOC) „Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei“.

Kursai bus atviri visiems suinteresuotiems asmenims, tačiau tikslinė auditorija yra studentai ir pastarųjų metų aukštųjų mokyklų bei perkvalifikavimo kursų absolventai, kurių studijos yra ar buvo susijusios su aprangos ir tekstilės inžinerija, mada, bei mažų ir vidutini tekstilės ir aprangos įmonių dirbantiesiems.

Kursai sprendžia studentų ir dirbančiųjų tekstilės ir aprangos pramonėje poreikį stiprinti žinias ir įgūdžius, kad jie būtų pajėgūs naujausių tekstilės technologijų žinias ir įgūdžius  susieti su mada, kūryba ir inovatyvių mados ir specialios paskirties gaminių projektavimu.

Kursai bus vykdomi anglų kalba bei išversti į lietuvių, graikų, prancūzų, portugalų ir ispanų kalbas.

Daugiau informacijos apie kursus - jau netrukus!

Audiniai iš MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO!

cimmino

 

Tradicija ir kokybė: pristatome MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO iš Neapolio, Italijos!

 • Iš kartos į kartą jie dirba su audiniais nuo 1750 m.!
 • Šiandien jie gali pasiūlyti daugiau kaip 1000 audinių ir raštų pavyzdžių įvairioms progoms:

pamušaliniai audiniai, audiniai vestuvėms ir įvairioms ceremonijoms, šokiams, karnavalams, vakarėliams ir kitoms progoms, namų tekstilei, baldams.

 • Išsiunčia užsakymus per 48 val. į bet kurį pasaulio kampelį!
 • Jie galėtų būti Jūsų stiliaus partneris!

Aplankykite MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO spalio 17-19 d. parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius!

cimmino fabrics

cimmino fabrics

Susitiksime 2019 m. spalio 17-19 d.!

 

paroda 2018
paroda 2018
paroda 2018

Daugiau nuotraukų rasite ČIA.

Tik parodos metu – labai patrauklios kainos!

Žinoma, jog audinys ant kūno neatrodys taip gražiai, jei jis bus neišlygintas, tačiau taip pat svarbu, kaip kokybiškai jis bus išlygintas. Parodos metu, 5.D03 stende Jūsų lauks tikra lyginimo revoliucija: vienas už kitą patrauklesni lyginimo garais prietaisai. Trumpai susipažinkite:

Prancūzų garų lygintuvai SteamOne - pasaulyje pripažinti, aukštojoje madoje naudojami prietaisai. Karšta garų srovė, kurią skleidžia prietaisas, lygina bet kurio tipo audinius, saugo medžiagą nuo susidėvėjimo, naikina bakterijas ir kvapus. Daugiau: http://bit.ly/SteamOne_FB

Laurastar - Šveicarų Premium lygio lyginimo sistemos ir generatoriai. Laurastar inžinieriai ir dizaineriai kasdien prisideda prie lyginimo ateities kūrimo, išrasdami vis labiau intuityvius ir tobulus dizaino atžvilgiu produktus, kurie apsaugo audinius nuo bakterijų, atkuria audinį, jo neblizgina ir didelės garų apimties dėka ypatingą rezultatą pasiekia labai greitai.

Tik parodos metu – prietaisai labai patraukliomis kainomis!

artedomesticaartedomesticaartedomestica

Mobili edukacinė paroda "Siūlo kelias"

Parodos metu siekiama užmegzti ryšius tarp amatininkų-profesionalų ir mėgėjų ar „naujokų“ bei plačiosios visuomenės. Gyvosios mobilios parodos metu demonstruojamas lino ir vilnos kelias nuo pluošto gimimo iki audinio, per šią edukacinę prizmę vyksta tarpkultūriniai žinių mainai, perduodami įgūdžiai visuomenei. Parodos metu bus pristatytoma mobili dirbtuvė, pritaikyta kelių edukatorių darbui, pristatant dirbtuvėje esančius prietaisus vilnai/linui apdirbti, siūlams vyti, austi, besimokantiems sudarant sąlygas mobilioje dirbtuvėje išbandyti rekonstruotus įrankius, susipažinti su informacine medžiaga (stendas, pavyzdžiai).  
Pagrindinis parodos tikslas - rekonstruoti, keistis ir skleisti tradicines tekstilės amato žinias Lietuvoje ir Norvegijoje, atlikti tekstilės amatų rekonstrukcijos procesą.
Paroda parengta Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos kartu su partneriu Norvegijos Norsk Folkemuseum, įgyvendinant tarptautinį projektą "Gaminu ir augu: tradicijos tarp pluošto ir struktūros".  

Daugiau informacijos galite rasti tinklaraštyje: http://makingandgrowing.com/lt/apie/

edukacine paroda siulo kelias

Išmani ir saugi darbo apranga parodoje

interrreg baltic sea regionParodos metu bus pristatytas 2014-2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg Baltic Sea Region programos projektas “Išmani ir saugi darbo apranga” (Smart and Safe Work Wear Clothing SWW), kurį vykdo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas. Projektui vadovauja Centria kolegija (Suomija). Projekto partneriai – Talino technikos kolegija (Estija), Rygos technikos universitetas (Latvija), Lodzės pluoštų institutas (Lenkija) ir Vilniaus kolegija (Lietuva). Bendra projekto vertė 2,4 mln. EUR. Projekto tikslas –  padidinti Baltijos šalių regiono profesinės ir apsauginė darbo aprangos gamintojų konkurencingumą ir išplėsti jų verslo galimybes diegiant individualizuotos aprangos projektavimo ir gamybos procesus. Pastarieji procesai šiuo metu yra sparčiai skaitmeninami perkeliant nemažą konstravimo ir modeliavimo darbų į virtualią trimatę erdvę, todėl žmogaus 3D skenavimo technologijos tampa neatskiriama vartojimo reikmenų  indvidualizavimo dalimi. Lygiagrečiai vykstanti IT ir elektronikos integracija tekstilės medžiagose ir pluoštuose suteikia tekstilės gaminiams papildomo išmanumo, pvz. komunikuojanti, stebinti žmogaus sveikatos būklę ir pan. apranga bei jos priedai. Vilniaus kolegijos įmonė-partneris šiame projekte yra UAB Ansell Protective Solutions Lithuania, o tikslinė vartotojų grupė – Tauragės rajono priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai, savo kasdieniniame darbe vilkintys ne tik tradicinę ugniagesių aprangą, bet ir žymiai sudėtingesnius kostiumus, saugančius nuo cheminio užteršimo. Daugiau informacijos apie projektą www.centria.fi/SWW.

interrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea region

"Liteksas" parodoje pristatys namų tekstilę

Namų tekstilės įmonė "Liteksas" parodoje pristatys pledus, apklotus ir šalikus iš įvairios rūšies vilnos - nuo grynos iki ypatingai švelnios kašmyro, merinosų avių vilnos bei spindinčios kaip šilkas alpakų vilnos. Dėl įmonėje įdiegtų naujų technologijų ir inovatyvių sprendimų Litekso gaminiai yra universalūs ir pritaikomi įvairiems metų laikams!
Liteksas yra stambiausi vilnonių audinių gamintojai Europoje ir turintys plačiausią asortimentą pasaulyje. Litekso gaminiai yra ne tik kokybiški, bet ir išskirtinio dizaino, originalių spalvų bei dar plačiau žinomi pasaulinėje rinkoje.

Ar žinote, kad...
...Liteksas – istorinė tekstilės įmonė, įkurta 1927 metais. Vieni didžiausių to laiko užsakovų buvo Lietuvos kariuomenė, kurios uniformoms išausta apie 30 000 metrų audinio.
...iki mūsų dienų yra išlikęs ir senojo Litekso pastato Gedimino gatvėje (Kaune) fasadas – dabar kaip prekybos centro "Akropolis" dalis.
... 2000 m. birželį įmonę nupirko svarbiausia Italijos tekstilės/rūbų gamintojų grupė - Marzotto Group.
Vieni iš svarbiausių ir įsimintiniausių Marzotto laikotarpių buvo aštuntasis dešimtmetis, kuomet įmonė 1985 metais įsigijo fabriką Linificio e Canapificio Nazionale, 1987 metais savo istorinį konkurentą Lanerossi, 1991 - vilnos fabriką Guabello ir "Hugo Boss", 1994 - Nova Mosilana įmonę, įsikūrusią Brno (Čekija), 2000 - įmonę ‘‘Liteksas‘‘, 2002 - Valentino.
2005 metais pasaulinė konkurencija tarp gamintojų labai sustiprėjo, tad Marzotto Group nusprendė keisti savo požiūrį ir priimti svarbius sprendimus. Buvo nuspręsta atsisakyti drabužių verslo (Valentino, Hugo Boss) ir koncentruoti savo dėmesį tik ties tekstile (audiniais ir siūlais).
2010 - Marzotto Group įsigyja 33,3% akcijų Ratti SpA. Tai viena iš pirmaujančių įmonių pasaulyje gaminančių šilką, o 2012 jai priklauso ir Redaelli, Girmes Christof Andreae, Niedieck. Šių gamintojų specializacija yra aksomas.

 GVF - trikotažo gamintojas iš Lenkijos

Susipažinkite su GVF - aukščiausios kokybės trikotažo gamintoju iš Lenkijos! GVF siūlo trikotažą, skirtą moterų, vyrų ir vaikų drabužiams, tokiems kaip palaidinės, marškiniai, polo marškinėliai, tamprės, kelnės, sportiniai drabužiai, reklaminiai drabužiai, pižamos ir kt. GVF siūlo tokio tipo kilpines medžiagas: single jersey, single jeans, flysą, bukle, veliūrą, viskozę, lacoste, taip pat kilpinukus gaminių apdailai. GVF naudoja medvilninius verpalus, medvilninius organinius verpalus, medvilnę su elastanu ir poliesteriu, viskozę, bambuko verpalus ir kitus elastomerinius verpalus. GVF gamina pagal individualius užsakymus - įvairios gramatūros, bet kokios spalvos ir sudėties trikotažą, rengia atskirus spaudinius pagal klientų projektus. GVF audiniai atitinka visus kokybės ir saugos standartus. Atvyk į GVF stendą "Baltic Fashion & Textile Vilnius" parodoje spalio mėnesį!

JÓŹWIAK - audinių gamintojas iš Lenkijos

Baltic Fashion & Textile Vilnius 2018 pristato audinių gamintoją iš Lenkijos - JÓŹWIAK S.C.
JÓŹWIAK S.C. kolekciją sudaro klasikiniai ir modernūs audiniai, sukurti vyriškiems, moteriškiems drabužiams, korporatyvinei aprangai, daugiausiai kostiumams, švarkams, kelnėms, įvairių spalvų ir sudėties, kaip antai, vilnos ir vilnos mišinių, medvilnės, lino, poliviskozės.

JÓŹWIAK stiprybės:

• Klasikiniai vyriškų ir korporatyvinių drabužių audiniai
• 500+ įvairių audinių, 1 milijonas metrų ir greitas pristatymas
• Nėra minimalaus užsakymo kiekio
• Vilna, vilnos mišiniai, medvilnė, linas, elastanas, poliviskozė, pamušalai
• MTM, gaminiai pagal užsakymą, plona vilna
• Prekių ženklų suvedimas su drabužių gamyklomis

Aplankykite JÓŹWIAK spalio 18-20 d. parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius!

EDENTEX® - trikotažinių audinių gamintojas

EDENTEX®
– tai visiškai naujas medvilnės trikotažo standartas! Jau 20 metų EDENTEX® kuria ir tobulina medvilninį trikotažą, kurio sandėlyje Lodzėje yra daugiau kaip 800 įvairių spalvų (džersio ir French Terry). Minimalus užsakymo kiekis yra 5 m (vienos spalvos). Taip pat galimi specialūs užsakymai - galite pasirinkti medžiagą, užsakyti norimą spalvą arba pasirinkti specialų efektą. EDENTEX® audiniai siunčiami į daugumą Europos Sąjungos šalių. Daugiau informacijos: http://www.edentex.pl/en/news.

Registracija prasidėjo!!!

Dalyvių registracija į šių metų parodą jau prasidėjo! Daugiau informacijos rasite čia: SĄLYGOS IR REGISTRACIJA.

Marcon Holding iš Estijos pristatys savo paslaugas parodoje!

marcon holding logoNorime jums pristatyti dar vieną šiais metais parodoje dalyvaujančią įmonę iš Estijos.

Marcon Holding yra įmonė, kuri teikia dygsniavimo ir siuvimo paslaugas bei siūlo platų kamšalų ir audinių asortimentą. Visi audiniai ir kamšalai yra pagaminti Europoje ir yra pačios aukščiausios kokybės.

Marcon Holding siūlo lanksčius sprendimus, padėsiančius įgyvendinti kliento tikslus.

Stilinga patalynė iš UAB Decoflux!

decoflux logoĮmonių, gaminančiių patalines ir namų tekstilės gaminius sąrašas plečiasi.

Džiugu pranešti, jog UAB Decoflux parodos metu pristatys savo prekinį ženklą "DECOFLUX".

UAB Decoflux yra komanda atsidavusi dizainui ir stilingo gyvenimo būdo kūrimui.

DECOFLUX – tai tekstilės sprendimai, kai DEKORAS, kuriamas neribojant fantazijos, peržengiant įprastumo ribas, mėgaujantis kūrybos procesu bei džiaugiantis pasiektu rezultatu, tai yra FLUXUOJANT.


Kiekvienas jų dizainas yra meno kūrinys, kuriam yra skiriamas didelis dėmesys.

Įmonės didžiausias pasitenkinimas - patenkinto kliento džiaugsmas.

Aplankykite jų stendą ir susipažinkite su jų gaminiais! Jų stendo numeris - 5.B06A.

kvarkas koliazas

UAB Printela eksponuoja savo etiketes parodoje!

Printela LViena didžiausių visų rūšių etikečių gamintoja UAB Printela, įsikūrusi Klaipėdoje dalyvauja šių metų parodoje.

Štai keletas gaminių ir paslaugų, kurias atrasite susitikdami su Printela įmonės atstovais parodos metu rudenį:

 • Tekstilinės spausdintos etiketės;
 • Austos etiketės;
 • Popierinės etiketės;
 • Lipnios etiketės;
 • Šilkografijos paslaugos;
 • Maketavimo paslaugos;
 • Etikečių spausdinimo įranga.

Belinor pristato baltarusiškus lininius audinius!

BelinorParodos dalyvių iš Estijos sąrašas auga! Norime jums pristatyti dar vieną dalyvaujančią įmonę iš Estijos - BeLinOr Textile.

BeLinOr Textile buvo įkurta 2006 metais. Įmonė yra Estijos prekybos ir pamonės rūmų narė. Kompanija yra oficialus Orsha lininio fabriko atstovas Europoje (baltarusam priklausančios akcijos - 51%, estam priklausančios akcijos - 49%). Daug metų išdirbtų tekstilės pramonėje, suteikė mums daug neįkainojamos patirties ir dėl to, mes visada siekiame savo klientams pateikti geriausius sprendimus, paslaugas bei prieinamas kainas.


Įmonė kviečia išbandyti jų lininius gaminius ir pajusti jų grožį parodoje rudenį! Jų stendas - 5.B16.

 


Fabric House penktus metus iš eilės dalyvauja parodoje!

 

fabric house naujienosŠi italų kompanija užsiima aukščiausios kokybės audinių drabužiams tiekimu. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą, daugiau nei 10 000 prekių, klientai - dizaineriai, mažesni prekiniai ženklai, drabužių gamintojai, taip pat siuvėjai su mažais minimalaus užsakymo kiekiais.

Nesvarbu, ar jūs esate vidutinio dydžio ar didelė įmonė, norinti praplėsti parduotuvių skaičių arba gaunanti didesnius užsakymus nei įprastai. Fabric House yra tinkamiausias partneris jums, nes įmonė gali greitai reaguoti į įvairiausius užsakymus.

Kompanija taip pat teikia paslaugas audinio pavyzdžių užsakymams. Taigi būtinai užsukite į jų stendą ateinančioje parodoje spalio 17-19 dienomis!

Ladbrokes Review L.BetRoll