lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Spalio 18-20, 2018
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Konferencijos

Spalio 19 d., ketvirtadienis

10.00-16.30 val.
Konferencijų salė 5.3
Konferencija „Sumanios gamybos technologijos aprangos ir tekstilės sektoriuje“
Konferencija apie inovacijas tekstilės ir aprangos sektoriuje, organizatoriai: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA).
Vietų skaičius ribotas. Vyks B2B susitikimai ir konsultacijos. Dalyviai vaišinami pietumis ir kava!

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į tarptautinę konferenciją „Sumanios gamybos technologijos aprangos ir tekstilės sektoriuje“.
Konferencijos metu išgirsite apie augančias tendencijas, tokias kaip besiūlės technologijos, ateities vizijas, kur sumani tekstilė galės būti pritaikoma ir plačiai naudojama. Prof. dr.hdr Dominique Charles Gaston Adolphe pristatys kokios inovacijos gali būti taikomos funkcinių drabužių gamyboje naudojant nanopluoštų elektrinį verpimą; CITEVE viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė Cristina Castro pristatys sumaniųjų technologijų bei produktų pokyčius Portugalijos tekstilės sektoriuje; inžinierė dr. Svetlana Radavičienė papasakos apie lietuvių mokslininkų laimėjimus kuriant pasaulinio lygio dizaino apsaugines darbo pirštines; AB „Utenos trikotažas“ vadovai pasidalins informacija apie naujausius švaresnės gamybos projektus, įdiegtas inovatyvias technologijas trikotažo gamyboje. Konferencija žada ne tik įdomius pranešimus, bet ir B2B susitikimus bei diskusijas, kurių metu galėsite dalintis idėjomis sumanių gamybos technologijų tema, surasti partnerius bendriems projektams ar klasterinei veiklai, konsultuotis rūpimais klausimais. Turėsite išskirtinę galimybę pasirinkti žmones, su kuriais asmeniškai norėsite pabendrauti.

Kviečiame atvykti visus Lietuvos verslininkus, ypač smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus, kurie neabejingi inovacijoms ir vykdomai veikai pagal sumanios specializacijos prioritetines kryptis.

Programa
Registracija

 
13.00-16.30 val. 

Konferencijų salė 5.2
Seminaras Aprangos ir tekstilės verslas: kaip įeiti į užsienio rinkas (anglų kalba)
Organizatorius: Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaujant su Intelektinės nuosavybės teisių apsaugos Kinijoje ir Pietryčių Azijos šalyse pagalbos MVĮ centru ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA).
Programa
Registracija

 

 

Spalio 20 d., penktadienis

11.00-15.30
Konferencijų salė 5.3
Tarptautinė konferencija „Globalus greitosios mados lėtėjimas – realybė ar iliuzija?“
Konferencija vyks anglų kalba. Konferencijoje užsienio šalių ir Lietuvos pranešėjai pristato naujausius pokyčius ir apžvelgia galimybes naujose rinkose mados sektoriaus įmonėms.
Organizatoriai: Socialinių mokslų kolegija ir UAB Lengvosios pramonės centras.
Renginys mokamas. LATIA nariams taikoma 20% nuolaida.
Plačiau apie konferenciją ir registracija

 

Ladbrokes Review L.BetRoll