lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Spalio 17-19, 2019
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Lankytojams

27-oji tarptautinė specializuota tekstilės, drabužių, odos gaminių ir inovacijų paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius”- viena didžiausių tokio pobūdžio parodų Rytų Europos regione. Daugiau kaip 460 dalyvių iš 25 pasaulio šalių planuoja dalyvauti šiai metais. Daugiausiai užsienio dalyvių atvyks iš Azijos šalių, Turkijos, Ukrainos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Baltarusijos, Vokietijos. Šiais metais kaip niekad gausu siuvimo ir tekstilės gamybos technologijų ir įrangos tiekėjų. Daugiau kaip 15 įmonių supažindins su technologijų naujovėmis ne tik parodos stenduose, bet ir seminaruose, mokymuose specialistams.

Tradiciškai vyks tarptautinė B2B kontaktų mugė, verslo forumai, konferencijos ir seminarai aprangos ir tekstilės įmonių specialistams.

NAUJIENA! Šiais metais greta parodos Baltic Fashion & Textile Vilnius startuoja Baltic Fashion OUTLET – erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą. Dairydamiesi į pasaulyje žinomus prekių ženklus, pamirštame, kad ir savo šalyje turime puikių gamintojų, kurių produkcija pasižymi ne tik įdomiu dizainu, kokybe, bet ir geromis kainomis, tad šios mugės tikslas – populiarinti Baltijos šalių gamybinių įmonių prekinius ženklus.

Renginyje „Fashion Bazaar“ naujausius mados ir stiliaus gaminius pristatys virš 130 Lietuvos ir Latvijos dizainerių. 


Parodos programa bus pateikta nuo rugsėjo 24 d.Registracija


Įmonės/lankytojo vardas*
Kontaktinio asmens vardas*
El. pašto adresas*
Neteisingai įvestas el. paštas, arba jau esate registruotas sistemoje.
Telefono nr.*
Slaptažodis*

Sugalvokite slaptažodį savo paskyrai.

Šalis*
Užklausa
*
Saugos kodas*
Saugos kodas

Ladbrokes Review L.BetRoll