lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Spalio 18-20, 2018
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Naujienos

Dešimtas teksas pristato savo vyriškus marškinius!

Dešimtas teksas logo

Norime jums pristatyti jau nebe pirmą kartą mūsų parodoje dalyvaujančią įmonę – UAB „Dešimtas Teksas“. „Dešimtas Teksas“ – jau 19 metų veikianti profesionali vyriškų marškinių siuvimo įmonė. Siuvamus marškinius įmonė parduoda Kaune ir Vilniuje veikiančiose savo parduotuvėse, taip pat internetinėje parduotuvėje.
Jie teikia išskirtinę Lietuvoje savo siūtų marškinių pataisymo paslaugą, mielai imasi ir individualaus siuvimo užsakymų. Klientas pas juos gali išsirinkti tiek marškinių modelį, tiek audinį iš gamintojų katalogo.
Įmonė didžiuojasi ne tik savo meistrų darbo kokybe, bet ir klientams siūlomu dideliu audinių pasirinkimu. „Dešimtas Teksas“ siuva iš įvairiausių audinių – nuo aukščiausios klasės prabangiųjų itališkų ir išmaniųjų austriškų iki puikios kokybės, nors ir ekonominės klasės, turkiškų, lenkiškų ar olandiškų marškininių audinių. Be marškinių kompanija dar prekiauja ir aksesuarais vyrams, siūlo itin plačią kaklaraiščių ir peteliškių spalvų ir raštų gamą.
Taip pat iš savo ar klientų audinių įmonė siuva vyriškus marškinius ir moteriškas palaidines įmonėms, įstaigoms, mokykloms ir organizacijoms.
„Dešimtą Teksą“ parodoje rasite apsilankę stende - 5.C03D!

Marcon Holding iš Estijos pristatys savo paslaugas parodoje!

marcon holding logoNorime jums pristatyti dar vieną šiais metais parodoje dalyvaujančią įmonę iš Estijos.

Marcon Holding yra įmonė, kuri teikia dygsniavimo ir siuvimo paslaugas bei siūlo platų kamšalų ir audinių asortimentą. Visi audiniai ir kamšalai yra pagaminti Europoje ir yra pačios aukščiausios kokybės.

Marcon Holding siūlo lanksčius sprendimus, padėsiančius įgyvendinti kliento tikslus.

Stilinga patalynė iš UAB Decoflux!

decoflux logoĮmonių, gaminančiių patalines ir namų tekstilės gaminius sąrašas plečiasi.

Džiugu pranešti, jog UAB Decoflux parodos metu pristatys savo prekinį ženklą "DECOFLUX".

UAB Decoflux yra komanda atsidavusi dizainui ir stilingo gyvenimo būdo kūrimui.

DECOFLUX – tai tekstilės sprendimai, kai DEKORAS, kuriamas neribojant fantazijos, peržengiant įprastumo ribas, mėgaujantis kūrybos procesu bei džiaugiantis pasiektu rezultatu, tai yra FLUXUOJANT.


Kiekvienas jų dizainas yra meno kūrinys, kuriam yra skiriamas didelis dėmesys.

Įmonės didžiausias pasitenkinimas - patenkinto kliento džiaugsmas.

Aplankykite jų stendą ir susipažinkite su jų gaminiais! Jų stendo numeris - 5.B06A.

kvarkas koliazas

UAB Printela eksponuoja savo etiketes parodoje!

Printela LViena didžiausių visų rūšių etikečių gamintoja UAB Printela, įsikūrusi Klaipėdoje dalyvauja šių metų parodoje.

Štai keletas gaminių ir paslaugų, kurias atrasite susitikdami su Printela įmonės atstovais parodos metu rudenį:

 • Tekstilinės spausdintos etiketės;
 • Austos etiketės;
 • Popierinės etiketės;
 • Lipnios etiketės;
 • Šilkografijos paslaugos;
 • Maketavimo paslaugos;
 • Etikečių spausdinimo įranga.

UAB Tuma pristato darbo drabužius!

Džiugu, jog mūsų parodoje šiais metais dalyvauja labai aukštos klasės ir kokybės drabužių gamintoja - Tuma !UAB Tuma buvo įkurta 1992 metais, Vilniuje. Tai yra siuvimo įmonė, kurios pagrindinė veikla yra darbo drabužių siuvimas. Kompanija sparčiai tobulėja, auga darbuotojų skaičiumi bei apyvarta. Tuma modeliuoja, konstruoja bei siuva Lietuvos bei užsienio kariuomenėms, policijoms ir kitoms struktūroms. Taip pat įmonė siuva įvairių užsienio dizainerių sumodeliuotus drabužius, kailinius.

Įmonė turi ISO 9001 standartų sertifikatus.Šiais metais Tuma pristato savo naujausius drabužius bei uniformas, kurias gamina užsienio užsakovams.

Nepraleiskite galimyės susitikti su įmonės atstovais parodoje, jų stendo numeris - 5.C08.

Tuma uniformos

Belinor pristato baltarusiškus lininius audinius!

BelinorParodos dalyvių iš Estijos sąrašas auga! Norime jums pristatyti dar vieną dalyvaujančią įmonę iš Estijos - BeLinOr Textile.

BeLinOr Textile buvo įkurta 2006 metais. Įmonė yra Estijos prekybos ir pamonės rūmų narė. Kompanija yra oficialus Orsha lininio fabriko atstovas Europoje (baltarusam priklausančios akcijos - 51%, estam priklausančios akcijos - 49%). Daug metų išdirbtų tekstilės pramonėje, suteikė mums daug neįkainojamos patirties ir dėl to, mes visada siekiame savo klientams pateikti geriausius sprendimus, paslaugas bei prieinamas kainas.


Įmonė kviečia išbandyti jų lininius gaminius ir pajusti jų grožį parodoje rudenį! Jų stendas - 5.B16.

 


Klasikinė tekstilė - kokybiški lininiai gaminiai iš Lietuvos!

Klasikines tekstiles logoLeiskite jums pristatyti vieną inovatyviausių ir geriausių lininių produktų gamintoją Lietuvoje - "Klasikinė tekstile".

Praeitais metais įmonė buvo apdovanota "Lietuvos metų eksportuotojas 2016" apdovanojimu. 


"Klasikinė tekstilė" buvo įkurta 1991 metais ir šiandien įmonėje dirba apie 300 darbuotojų. Firma turi 16 000 kv. m. gamybos ir sandėliavimo patalpas.


Paslaugos, kurias įmonė teikia:

 • Audimas. Lininiai ir kiti natūralių pluoštų audiniai, kurių plotis nuo 140 cm iki 300 cm, svoris nuo 80 iki 800 g/m2.
 • Apdaila. Verpalų ir audinių dažymas bei apdaila, pramoninis rūbų dažymas ir apdaila.
 • Siuvimas. Namų tekstilės gaminiai, moteriški ir vyriški drabužiai bei kiti gaminiai iš lino.

"Klasikinė tekstilė" turi platų produktų asortimentą:
 • Audiniai: drabužiams, namų tekstilei, techninei tekstilei.
 • Namų tekstilė. Miegamojo tekstilė: paklodės,užvalkalai antklodėms,užvalkalai pagalvėms.
 • Stalo tekstilė. Staltiesės, takeliai, padėkliukai, servetėlės ir kt.
 • UžuolaidosUžuolaidos su raišteliais, žiedais, kilpomis.
 • Aksesuarai ir dekoracijos. Dekoratyvinės pagalvėlės, kosmetinės, šalikėliai ir kt.
 • DrabužiaiMoteriški ir vyriški drabužiai iš minkštinto lino.

Įmonės privalumai:
 • Kokybė ir puikios profesinės žinios linų tekstilės technologijos srityje.
 • Platus audinių ir gaminių iš lino asortimentas.
 • Didelis įvairių tekstilės gamybos operacijų pasirinkimas po vienu stogu.
 • Patrauklus kainos ir kokybės santykis.
 • Greitas pristatymas į visą ES ir kitas pasaulio šalis.

Nepraleiskite galimybės pamatyti šios įmonės gaminius parodoje ! Jų stendo numeris - 5.C14.

images of klasikine

Dirbtinis kailis iš Nyderlandų


Faux logoFur-Textiles Nederland BV įmonė yra British YFF įmonių grupės dalis G, ir jūsų specialistas bei partneris kalbant apie dirbtinį kailį, ugnei atsparią vilną ir džersius, pliušines kelnes, poliesterio poliarinę vilną mados ir darbo drabužių sektoriams.

Šiame sektoriuje įmonė dirba jau daugiau nei 30 metų ir yra vienas geriausių pasaulio gamintojų. Mūsų produktai yra naudojami drabužių pramonėje (madingi drabužiai, saugos drabužiai bei baldai naminiams gyvūnams), interjero apdailos tekstilėje, batų pramonėje, žaislų pramonėje ir t.t.

Ugnei atsparios vilnos gaminių ir džersių, taip pat nebrangių dirbtinių kailių gamyba vyksta Jungtinėse Karalystėse. Įmonė poliesterio poliarinę vilną importuoja iš Azijos ir laiko savo sandeliuose Jungtinėje Karalystėje bei Nyderlanduose. Mūsų gaminiai yra sertifikuoti pagal šiuo metu esančius EN standartus.

Nuo 2000 metų, kompanija gamina labai aukštos kokybės dirbtinių kailių, labai gerai pasaulyje žinomą kolekciją - Saluki. Pačios įmonei vadovaujant, kolekcijos gamyba vyksta Azijoje (Seule, Šanchajuje ir Honkonge. Daugelis jų kolekcijos gaminių atrodo taip natūraliai, kad juos yra sunku atskirti nuo tikro kailio. Jie užsimena apie tai, jog kailis yra skirtas gyvūnams, na o dirbtinis kailis žmonėms.

Aplankykite šios įmonės stendą parodos metu, stendo numeris - 5.A20.

Faux images

ACG "NYSTROM" pristato savo industrinius įrengimus

ACG irengimai

Norime jums pristatyti dažną mūsų parodos dalyvį - UAB „ACG NYSTROM“. Įmonė įkurta 1993 metais ir yra Švedijos kompanijos ACG GRUPPEN AB dalis.

Kompanija tiekia pramoninius įrengimus, atsargines dalis, bei specializuotą programinę įrangą tekstilės ir aprangos, odos ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, skalbimo ir valymo paslaugas atliekančioms įmonėms.

Siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms siūlo pramoninius įrengimus, programinę įrangą, siuvinėjimo siūlus ir priedus. Taip pat jie tiekia platų paslaugų spektrą: įrengimų aptarnavimo, remonto paslaugas, mokymus, konsultacijas naujų technologijų diegimo ar naudojimo gamyboje klausimais.

Aplankykite jų stendą parodoje, stendo numeris - 5.D30 !

ACG nystrom produktai

Lininių gaminių kolekcija is "A grupės" !

Atraskite naują „A grupės“ lininių gaminių kolekciją. Ši gyvybinga ir spalvinga kolekcija sukuria vidinę ir išorinę harmoniją bei komfortą.

Gausybė gamtos įkvėptų dizainų bei spalvų, varijuojančių nuo šlapio asfalto pilkos iki dangiškai mėlynos. Laukinių gėlių atspalviai padeda kurti jaukią, svajingą bei atpalaiduojančią aplinką namuose.

Iš daugiau nei 30 naujų dizainų atrasite kažką tinkamo kiekvienam interjerui.

Kviečiame aplankyti šios įmonės stendą parodos Baltic Fashion & Textile Vilnius 2017 parodos metu, jų stendo numeris - 5.B06D.

A grupes produktaiPamušalai ir audiniai iš MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO

cimmino imones paveiksliukas

Šiais metais į mūsų parodą atvyksta dalyvauti Italijos mados ir tekstillės audinius pristatanti įmonė. Leiskite jums pristatyti Italijos įmonę - MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO.


Įmonė atstovauja tekstilės tradicijas pasaulyje jau nuo 1750. Tai yra pirmoji bendrovė, kuri specializuojasi ties pamušalais bei įdėklų audiniais, įkurta Neapolyje 1953 metais. Pamušalai yra visada pagrindinis įmonės produktas, tačiau jie taip pat gali tiekti audinius drabužiams, neįprastus audinius, audinius karnavaliniams kostiumams, šokiams, pobūviams ir t.t.

Bendrovė taip pat pristatė sezoninę "PRONTO MODA" kolekciją, kurioje galima rasti visus naujausios mados audinius, kuriuos naudoja geriausi Italijos ir užsienio stilistai. Kiekvienais metais įmonė eksponuoja savo produktus svarbiausiose mugėse Europoje.


Registruokitės į Tarptautinę verslo kontaktų mugę B2Match!

 

brokerage

Europos įmonių tinklas (Europe Enterprise Network) bendradarbiaujant su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmais su malonumu jus kviečia dalyvauti tarptautinėje kontaktų mugėje, kuri vyks jau 26-osios tarptautinės "Baltic Fashion & Textile Vilnius 2017" parodos metu spalio 20 d. Litexpo parodų rūmuose Vilniuje.

 

Per daugelį metų ši paroda tapo tarptautiniu Baltijos ir Europos šalių verslo forumu, į kurį tikimasi, kad atvyks daugiau nei 400 dalyvių ir 22 pasaulio šalių pritrauksiančių per 10 000 lankytojų net iš 24 pasaulio šalių.

 

Ši tarptautinė verslo kontaktų mugė kartu suburs įmones iš Lietuvos, Skandinavijos bei Europos šalių. Tai yra puiki galimybė jums užmegzti naujus verslo kontaktus bei rasti užsakovus ir naujus verslo partnerius.

 

Registracija į kontaktų mugę jau prasidėjo. Jeigu ketinate dalyvauti, spauskite noriu registruotis į kontaktų mugę.

 


Kontaktinis asmuo -Rasa Milinaviciute, tel. +370 5 2135450; el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vilnius Chamber of Commerce, Industry and Crafts,  www.cci.lt

Pageidaujantys dalyvauti parodoje su stendu ar kitaip reklamuotis parodos metu, prašome kreiptis į parodos projekto vadovę Vilmą Akelaitienę tel.852790339, 8600 15109 arba

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .


Tikimės Jūsų aktyvaus dalyvavimo!


Nuostabūs trikotažo gaminiai iš Latvijos !


MaiMai logoLeiskite jums pristatyti - MaiMai . Tai Latvijios įmonė, kuri gamina gražius ir kokybiškus trikotažinius gaminius, pagamintus iš naturalių aukštos kokybės medžiagų, skirtų visiems nice picsezonams. 

Jų inovatyvūs drabužiai ir aksesuarai yra gaminami išsiaiškinus klientų poreikius bei norus. Kiekvienas drabužis yra meno kūrinys kur susijungia švelnumas, elegancija, sąmojis bei originalumas. 

MaiMai įkūrėja Maija Balode užsimena, kad tikra palaima yra tada, kai tavo darbas atneša džiaugsmą tau ir kitiems. 

STA GRUPA A/S atvyksta su medžiagomis darbo drabužiams !


STA grupa logoSusipažinkime su STA Grupa įmone iš Latvijos, įkurta 1991 ir dirbančią rinkoje jau daugiau nei 25 metus. Savo klientams jie siūlo platų kokybiškų produktų asortimentą darbo drabužiams (apsauginiai drabužiai, sportiniai drabužiai ir ofisų korporatyvinė apranga).

Jie platina:

- KLOPMAN International audinius;
- CONCORDIA TEXTILES audinius ir pamušalus;
- 3M Scotchlite atsispindinčias juosteles;
- VizLite DT šviesą skleidžiančias juosteles, kurios suteikia 3-čios pakopos apsaugą; 
- VizLite atsispindinčias juosteles;
- MORITO metalo ir plastiko spaudos mygtukus;
- APLIX užsekimo ir tvirtinimo sistemas.


Parodos "Baltic Fashion & Textile Vilnius 2017" metu įmonė pristatys aukštos klasės inovativų produktą VizLite DT, kuris išlaiko žmogaus matomumą tamsiose vietose netgi jei ten nėra visiškai jokio šviesos šaltinio.

Galite pasižiūrėti šio produkto pristatomąjį filmuką čia

STA grupa picDidelis  STA Grupa įmonės privalumas yra jų patirtis, profesionalumas, suteikiamos paslaugos po pardavimo bei klientų aptarnavimas. Įmonių dirba sunkiai ir kryptingai tam, kad taptu pirmuoju klientu pasirinkimu.


Kompanija visada laikosi duoto žodžio ir nori, kad jų klientai būtų patenkinti bendradarbiavimu su STA Grupa ilgoje perspektyvoje.


Būtinai aplankykite jų stendą šį rudenį!


Imlitex Textile pristato savo namų tekstilę !

Džiaugiamės, jog šiais metais UAB Imlitex Textile dalyvauja mūsų parodoje su savo tekstilės gaminiais. Dreamon - namų tekstilės prekinis ženklas, suvienijęs ilgai puoselėtą kokybę, išieškotas inovatyvias technologijas ir individualius dizainus. Įmonės ilga darbo patirtis tekstilės srityje leido sukurti prekės ženklą, kuris į jūsų jaukiausias namų erdves įneš nepriekaištingą kokybės jausmą ir stilingas detales, pripildytas tobulų spalvų derinių.

Dreamon palies Jus kiekvieną kartą pasineriant į sapną ir taps nepakeičiamas.

imlitex kolekcija


Armator pristatys siuvimo bei siuvinėjimo įrengimus parodoje rudenį !


Armator logoNorime jums pristatyti Armator - dar vieną įrengimų įmonę, kuri prisistatys šių metų parodoje. Kompanija įkurta 1991 metais ir yra didžiausia siuvimo ir lyginimo įrengimų importuotoja ir platintoja Estijoje.

Įmonė didžiuojasi tuo, jog yra vieninteliai šių įrengimų platintojai:


- ZSK siuvinėjimo mašinos Baltijos šalyse (Estija, Latvija and Lietuva);
- Juki pramoninės siuvimo mašinos Estijoje;
- Brother buitinės siuvimo bei siuvinėjimo mašinos Estijoje;
- Bieffe Farinelli lyginimo įrengimai Estijoje.


Armator yra taip pat pirmaujantis platintojas Estijoje tokių įrengimų kaip:

- Schmetz ir Organ adatos;
- Kretzer ir Kai žirklės;
- Avery Dennison žymėjimo įrankiai.

Bet kuriuo metu, įmonė saugo daugiau nei 15 000 prekių savo sandėlyje ir esant reikalui, gali gretai gauti dar 500 000 vienetų ir daugiau.

armator pic

Pastoviai atsinaujinantis Eustilijos prekinis ženklas "Introstyle" !introstyle logoNorime pristatyti jau daugely metų mūsų parodoje dalyvaujančią Eustilija, E. Galkauskienės įmonę su nuolat spalvingai atsinaujinančiu prekiniu ženklu "Introstyle".

Eustilija yra aukštos kokybės lietuviškų drabužių gamintoja. Kaip maža įmonė, įkurta 1995 metais, teikianti siuvimo paslaugas klientams iš Europos, Eustilija išaugo į kompaniją, parduodančią savo kolekcijas penkiose parduotuvėse didžiausiuose Lietuvos miestuose. Eustilija turi 20 metų patirtį gaminant drabužius ir austus drabužius, naudojantis aukščiausiomis technologijomis tokiomis kaip šilkografija, terminis marginimas, vėlimas, lazerinis spausdinimas.

„Introstyle Premium” yra drabužių prekinis ženklas tinka moteriškam gyvenimo būdui. Šį prekinį ženklą sukūrė seserys Eugenija Galkauskienė ir Sandra Antanaitienė. Prekinis ženklas yra sukurtas stiprioms ir rūpestingoms moteris pasijusti patogiai, lengvai bei stilingai.

Drabužiai gaminami naudojant aukščiausios kokybės natūralias medžiagas, ypatingą dėmesį skiriant išskirtiniam minštumui ir detaliam siuvimui.

"Introstyle Premium" drabužiai yra sukurti išreikšti moterišką stiprybę, tereikia pažvelgti į savo vidų. Įmonė siūlo pilną madingų moteriškų drabužių paslaugų paketą nuo kolekcijų paruošimo, modelių dizaino, gradavimo, pavyzdžių darymo ir gamybos iki papuošimų aprūpinimo.

Metiniai gamybos pajėgumai - 360 000 vienetų.

introstyle premium


Baltic Synergy pristato "Time Resistance" prekinį ženklą !Baltic Synergy logo"Time Resistance" yra UAB Baltic Synergy priklausantis prekinis ženklas, kurį įmonė ir pristatys šių metų parodoje rudenį.

TIME RESISTANCE asortimentą sudaro odiniai portfeliai,  laisvalaikio ir kelioniniai krepšiai, rankinės, kuprinės ir kiti odos gaminiai. Produkcija gaminama tik iš itališkos odos. TIME RESISTANCE - tai ilgaamžis, klasikinio stiliaus produktas pagamintas siekiant aukščiausios kokybės standartų. Taigi atvykite ir apsilankykite šio įmonės stende šių metų parodoje.

Time resistance brand

Color invest pristato aukščiausios kokybės trikotažinius audinius !


Color Invest logoDar viena įmonė dalyvaujanti šių metų Baltic Fashion & Textile Vilnius parodoje atkeliauja iš Lenkijos.

Leiskite pristatyti - Color Invest!

Color Invest įkūnija geriausias šimtmečių senumo tekstilės gamybos tradicjas Lodzėje. Nuo 1989 kompanija valdo dažymo ir apdailos gamyklą, kuri specializuojasi ties trikotažiniais audiniais. Visas gamybos ciklas yra atliekamas toje pačioje įmonėje. Tai padeda pasiekti norimus rezultatus ir išlaikyti aukščiausią produktų kokybę. Įmonė dirba su geriausiomis žaliavomis ir moderniausiomis technologijomis sekdama esamas mados tendencijas. Kompanija užima stiprią vietą trikotažinių audinių rinkoje, nes tiekia klientams tai, ko jiems reikia.

Jau daugiau nei 20 metų, įmonė savo klientams teikia lanksčias kainas bei gausią paslaugų įvairovę. Color Invest gamina platų kokybiškų trikotažinių audinių tokių kaip veliūras, kilpiniai audiniai, vienetiniai marškinėliai, LUNA (kailiniai audiniai dažnai naudojami chalatams bei vaikiškoms antklodėms) asortimentą.

audiniai


Danai atveža savo tekstilės paveldą į parodą rudenį !


Thygesen & Birk Fabrics DenmarkNorėtume jums pristatyti vieną naujausių mūsų parodos dalyvių -  Danijos įmonę Thygesen & Birk Fabrics.

Įmonė yra viena iš pirmaujančių inovatyvių, madingų bei aukštos kokybės audinių gamintojų Europoje. Dėka 50 metų patirties, sukauptų žinių ir aistros, kompanija kuria ir gamina aukštos kokybės apvalaus bei riesto mezgimo audinius. Jie didžiuojasi savo daniškos tekstilės tradicijomis bei giliomis šaknimis. Įmonę įkvepia noras išsaugoti tekstilės paveldą visame pasaulyje. Dirbdami su šia įmone galite tikėtis lankstumo, patikimumo bei lojalumo.

Fabric House trečius metus iš eilės dalyvauja parodoje!

 

fabric house naujienosŠi Italų kompanija užsiima aukščiausios kokybės audininių drabužiams tiekimu. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą, daugiau nei 10 000 prekių, kuriomis naudojasi įkvėpimo pilni dizaineriai, mažesni prekiniai ženklai, drabužių gamintojai, taip pat siuvėjai su mažais minimalaus užsakymo kiekiais.

Nesvarbu ar jūs esate vidutinio dydžio ar didelė įmonė, norinti praplėsti parduotuvių skaičių arba gaunanti didesnius užsakymus nei įprastai. Fabric House yra tinkamiausias partneris jums, nes įmonė gali greitai reaguoti į nenumatytus užsakymus.

Kompanija taip pat teikia paslaugas audinio pavyzdžių užsakymams. Taigi būtinai sustokite šalia jų stendo ateinančioje parodoje spalio 19-21 dienomis!

Michael's Bridal Fabrics įmonė iš Didžiosios Britanijos dalyvauja 2017 metų parodoje jau antrą kartą!Bridal audiniaiKompanijos tikslas yra pasiūlyti greitą, patikimą ir draugišką aptarnavimą didžiulei įvairovei jų siūlomų audinių, papuošalų tinkančių įvairiom vestuvinėm progom. Taip pat įmonė siūlo audinius vakariniams drabužiams, sukneles šokiams bei rutuliniam chalatam.

Didžioji dalis prekių yra sandėly ir gali būti išsiūstos tą pačią dieną. Pristatymas paprastai trunka 24 valandas nuo užsakymo (Jungtinėje Karalystėje).

Mes neturime jokio minimalaus užsakymo kalbant tiek apie ilgį, tiek apie piniginę sumą ir siūlome stipres nuolaidas tiem klientams, kurie sumoka greitai.


Pramoninio dažymo ir skalbimo įmonė iš Bulgarijos pristatys savo teikiamas paslaugas bei gaminamas etiketes 2017 metų parodoje!


optimum servicesOptimum industrial laundry yra tarptautiniu mastu sėkmingai veikianti įmonė, dirbanti aprangos pramonėje. Kompanija lyderiauja aprangos dažyme ir laikosi visų aplinkos apsaugos reikalavimų. Įmonė nenaudoja jokių pavojingų chemikalų dažymo procese, o jų dažai yra saugūs netgi turintiems jautrią odą.

Optimum taiko minimalaus kiekio reikalavimus drabužių gamybai. Dėka aukštos chemikų kompetencijos, įmonė dažo visų tipų drabužius nuo sudėtingų suknelių ir natūralių drabužių kūdikiams iki apatinių drabužių.

Taip pat kompanija specializuojasi pramoniniame drabužių skalbime – enziminiame bei akmeniniame skalbime ir t.t. Visi pramoninio skalbimo užsakymai yra atliekami, naudojantis itališkais įrengimais bei šveicariškais chemikalais, kurie užtikrina gerą ir kokybišką drabužių apdailą.
Optimum tiekia aukštos kokybės priedus drabužių pramonei. Priedai yra įvairių rušių – nuo austinių etikečių iki metalinių sagų. Visi priedai yra gaminami, atsižvelgiant į ES saugumo ir aplinkosaugos reikalavimus.

omptimum paslaugos

JUKI pakartotinas dalyvavimas 2017 !


juki PolandPo sėkmingo dalyvavimo parodoje 2016 metais, Japonijos korporacijos, kuri gamina pramonines ir namų siuvimo mašinas, dukterinė įmonė Juki Centrinė Europa nusprendė dalyvauti ir kitais 2017 metais jau 26-oje "Baltic Fashion & Textile Vilnius" parodoje.

Bendrovė turi biurus Varšuvoje, kurie yra atsakingi už pardavimus, rinkodarą, logistiką ir techninio aptarnavimo paslaugas bei koordinuoja visą Europos rinką.

Pagrindinis Juki Centrinė Europa konkurencinis pranašumas yra tai, kad įmonė orientuojasi į siuvimo mašinų skaitmeninimo technoligiją, kuri labai supaprastina jų naudojimą bei suefektyvina gamybos procesą. Siuvimo parametrai gali būti lengvai perduodami iš vieno kompiuterio į kitą, naudojantis modernia mobiliąja aplikacija ir kompiuterinėmis technologijomis.

Daugiau informacijos apie kompaniją galite rasti jų puslapyje.


2016 metų paroda pažymi dar vienus sėkmingus metus

Esame labai patenkinti jau 25-osios parodos rezultatais šais 2016 metais. Parodos ataskaita rodo stiprų parodos augimą.

65 procentai dalyvių išreiškė norą dalyvauti parodoje ir 2017 metais. 

Paspauskite ant paveikslėlio apačioje, norint atsisiųsti 2016 metų parodos ataskaitą.

parodos reportas

Ladbrokes Review L.BetRoll